+420 777 711 870

Náš mošt

Naše moštárna nabízí tyto služby

VYLISOVÁNÍ VAŠEHO OVOCE

Čerstvý mošt Vám stočíme do Vašich čistých nádob nebo Vám prodáme nové 2l PET lahve. A Vy si mošt sami zpasterizujete nebo zamrazíte. V ideálním případě ho stihnete vypít. Pokud je ovoce zdravé a čisté (není prohnilé a plesnivé) vydrží čerstvá šťáva v chladu (do 10 °C) až tři dny. Pro delší uchování je nutno šťávu „pasterizovat.
Pasterovaný mošt: Čerstvý mošt Vám můžeme i zpasterizovat a stočit do BAG-IN-BOXů 3, 5 a 10 litrů. Ovoce by mělo být čisté a minimálně pohnilé (nejlépe vůbec). Při velkém znečištění ovoce Vám budeme muset lisování odmítnout!

Prodej našich moštů

Nabízíme prodej moštů jak čerstvého (pouze v době moštování), tak pasterizovaného, baleného v BAG-IN-BOXech. Takto balený mošt vydrží min. 6 měsíců a po otevření min. 1 týden při pokojové teplotě.

Dále nabízíme balení ve skleněných lahvích o objemu 0,25 l a 0,75 l a pak do PET lahví 0,5 l , 1 l, 1,5 l a 2 l.
Náš mošt je 100% ovocná šťáva, kterou lisujeme z ovoce vypěstovaného převážně na naší rodinné ekologické farmě v Ostroměři (okres Jičín), nebo z ovoce od pečlivě vybraných pěstitelů z Podkrkonoší. Veškeré ovoce pro mošty tak dozrává na prosluněných jižních svazích hřebenů Chlumů v Podkrkonoší, tedy v oblasti, která je známá tradicí ovocnářství již od 17. století.

Tak jako umíme vypěstovat kvalitní BIO ovoce, stejně tak dbáme na výrobu kvalitních moštů. Lisujeme výhradně zdravé ovoce, nenapadené hnilobou. Naše mošty jsou 100% ovocné, bez přidání cukrů a dalších přídavných chemických látek, neředěné vodou, nefiltrované, NENÍ VYROBENÉ Z KONCENTRÁTU. Jejich zakalení není vadou, ale ukazuje obsah vlákniny – skutečného ovoce.

Přinášíme Vám tak lahodné mošty poctivé ovocné chuti, které nosí certifikát „Podkrkonoší – regionální produkt“.

Jsme členem Sispo.

V současné době nabízíme tyto mošty

Jablečný
Jablečný odrůdový
Jablko s hruškou
Jablko se zázvorem
Jablko s celerem
Všechny ochucené mošty jsou vyrobeny ze 100% ovocné šťávy!
Nabídka je sezónně omezena.
© 2023 Karešovo ovoce | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
cross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram